Centropack. Dystrybutor folii opakowaniowych

91-204 Łódź, Duńska 3/5

42 650... 95 68więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Opis działalności

O nas

Nasza firma powstała w 2008 roku, natomiast w branży opakowań działamy na rynku od ponad 9 lat. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w czasie tej długoletniej współpracy z naszymi partnerami handlowymi pozwala nam na szybkie i precyzyjne zaspokajanie ich indywidualnych potrzeb. Ciągle rozwijamy naszą firmę oraz paletę produktów tak, aby zadowolić Państwa potrzeby opakowaniowe. W naszych działaniach kierujemy się przede wszystkim satysfakcją Klientów. Od początku działalności najważniejsze było dla nas jak najlepsze zaspokajanie ich potrzeb zachowując rzetelność i uczciwość. Takie podejście zaowocowało pełnym zaufaniem odbiorców, jakim nas obdarzyli. Oferujemy opakowania głównie dla producentów żywności z branży przemysłu cukierniczego, przetwórczego, garmażeryjnego i mięsnego oraz dla producentów sprzętu AGD, mebli, maszyn i urządzeń oraz innych. Zaopatrujemy naszych Klientów w materiały opakowaniowe od folii stretch, taśm klejących, folii termokurczliwych po maszyny i urządzenia pakujące.

Jakość

Stawiamy na jakość - nie tylko oferowanych przez nas produktów które posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty lecz także, a może przede wszystkim, na jakość relacji z naszymi partnerami, ich profesjonalną obsługę i satysfakcję ze współpracy z nami.

Konkurencyjne ceny

Staramy się żeby oferowane przez nas produkty miały zawsze najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny na rynku.

Szybka dostawa

Oszczędzamy czas naszych Klientów dostarczając towar szybko, sprawnie i zawsze na czas. W sytuacjach wyjątkowych możliwa jest dostawa w ciągu kilku godzin.

Kontakt

91-204 Łódź,
Duńska 3/5

42 650... 95 68więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.centropack.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd